השאר/י פרטייך ונחזור
אלייך בהקדם

שם:
טלפון
מייל
נושא הפנייה
טל: 077-7883393
נייד: 050-8377093
מייל: naama-std@013.net

על הסטודיו

המקום בו טעמכם האישי חובר לאיכויות העיצוב הגרפי !

כשחופש הביטויי שלכם עובר עיצוב גרפי...

תפקידו של מעצב גרפי הוא ליישם את היכולות המקצועיות שלו אל תוך הסיגנון האישי שלכם. זו הסיבה שאין זה תפקידכם לחפש מעצב שסיגנונו מתאים לזה שלכם, זהו תפקידו של המעצב להתאים עצמו אליכם.

כאשר מגיע אלינו לקוח, סיגנוננו האישי איננו רלוונטי, אין זה אומר שעבודותינו חסרות חוט שידרה, זה רק אומר שחוט השידרה הרלוונטי הוא זה של כל לקוח באשר הוא.

עבודותינו הן תמונת התשקיף של ההקשבה לצרכיכם. לתוך הקשבה זו אנו יוצקים את כישורינו ויכולותינו המגוונות בכדי ליצור בעבורכם בדיוק את העיצוב עליו חלמתם.

באתרנו תוכלו למצוא את כל סיגנונות העיצובים הגרפיים, שכן אנו נותנים ללקוחותינו את חופש הביטויי, בעוד אנו עמלים להגשים זאת באופן המדוייק והמושלם ביותר.

כשנוצר לכם "קליק" עם מעצב גרפי...
הבנת צרכי הלקוח היא סוג של תהליך מורכב הנבנה בהדרגה (כן, ממש כבכל מערכת יחסים).

התהליך דורש העמקת ההכרות ואם חשבתם שהעבודה הראשונה שתקבלו היא לא פחות ממושלמת...הישארו וחכו לדבר הבא שתקבלו, הוא עשוי להפתיע לא פחות...וזה רק הולך ומשתפר ככל ששיתוף הפעולה בינינו הולך ומאריך ימים.

אנו מודעים לכמיהה שלכם לקבל את עיצוב החלומות שלכם, אנו גם ערים לכך שאתם רוצים לקבלו תוך פרק זמן קצר וללא שהיות, כי אנו יודעים שזמן המתנה יכול להרוס את השמחה ולא ניתן לזה לקרות.

כשידע מקיף וניסיון רחב בונים בעבורכם את כל פיתרונות העיצוב...

"סטודיו נעמה" המנוהל על ידי נעמה דוד, בוגרת לימודים גבוהים בעיצוב, הוביל בעיצוביו המקוריים עסקים קטנים וגדולים, שבניית תדמיתם ומיתוגם החדשים תרמו רבות להגשמת הצלחתם.

"סטודיו נעמה" הוא כתובת אחת בה תמצאו את כל פיתרונות העיצוב לרבות:
מיתוג ובניית תדמית עסקית, בניית לוגואים, עיצוב לספרים וחוברות, עריכה גרפית של מגזינים, עיצוב אתרים, בניית אתרים, הפקות דפוס ועוד...

...לא נדבר איתכם במילים גבוהות כ"איכות" או/ו "מקצועיות", כל שנבקש מכם הוא להיכנס ולעיין בין דפי העבודות ופשוט לחוות את הדברים בעצמכם.

מתן שירותי עיצוב גרפי בכל הארץ: זכרון יעקב, בנימינה, גבעת עדה, קיסריה, חדרה, אזור השרון, נתניה, תל-אביב, רעננה, חיפה, גבעת עדה, פרדס חנה, כרכור וכ"ו

מאחלים לכם הנאה בסיורכם באתר:
"סטודיו נעמה" – עיצוב גרפי והפקות דפוס.

טלפון: 077-7883393
נייד: 050-8377093
naama-std@013.net